wtorek, 9 lutego 2016

Tie-break dla Niemczyka!

Siatkarską rodzinę ogarnęła smutna wiadomość. Andrzej Niemczyk ponownie walczy z nowotworem. Utytułowany szkoleniowiec, trener dwukrotnych mistrzyń Europy po raz kolejny musi stanąć do walki z tym paskudztwem! Mam nadzieję, i gorąco wierzę w to, że wykurzy go ze swoich płuc.

Za sprawą wydawnictwa SQN, które zorganizowało akcję #tiebreakdlaniemczyka można wesprzeć byłego trenera reprezentacji Polski.

"Przed Trenerem kolejna batalia, która ze względu na zaawansowany wiek zapowiada się na najtrudniejszą. Pomóżmy wspólnie Trenerowi w walce z nowotworem, okazując mu wsparcie!

Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z kartką, na której napisane będzie #tiebreakdlaniemczyka, a następnie opublikować je na stronie tego wydarzenia lub na swoich profilach w social mediach (Facebook, Twitter, Instagram, itd.). Z przesłanych zdjęć stworzymy album, który przekażemy Andrzejowi Niemczykowi.

Prowadząc reprezentację Polski do dwóch tytułów mistrza Europy dostarczył nam niezapomnianych emocji. Odwdzięczmy mu się, pokazując, ile osób kibicuje mu w powrocie do zdrowia! Razem pomożemy Trenerowi wygrać kolejny życiowy tie-break!"

Dołączam się do akcji i trzymam kciuki za trenera Niemczyka! Walcz trenerze!


#tiebreakdlaniemczyka

Akcja zorganizowana została na Facebooku w formie wydarzenia: dołącz!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz