wtorek, 31 grudnia 2013

Moje ostatnie głosy w 2013 roku...

Witajcie w ostatnim dniu tego roku! Nie pokuszę się o jakieś duże i solidne podsumowanie. Odszedłem od tego, albowiem zarówno na blogowych stronach moje koleżanki i koledzy czynią to świetnie, a i na wszelkich stronach www możemy wybierać od opisów, zdjęć czy filmów przedstawiających najważniejsze wydarzenia minionego roku.

Zupełnie od podsumowań odejść nie można, w tym roku postanowiłem pójść troszkę na łatwiznę i wykorzystać Plebiscyt Przeglądu Sportowego na Najlepszych Sportowców 2013. 
Poniżej prezentuje moich wybrańców, a tym samym sportowców, do których należał ten rok!
Oczywiście lista jest subiektywna i nie ma wątpliwości, że obok sukcesów czysto sportowych decydowały większe tudzież mniejsze sympatie do danego sportowca. 

To, co może cieszyć to obecność kilku sportowców reprezentujących dyscypliny zimowe. Oby ten rok był tylko preludium do tego, co się będzie działo już za chwil parę, i w 2014 roku reprezentanci zimowi spowodowali jeszcze większy kłopot z wyborem. Niestety jest tzw. smuteczek, gdyż brakuje tu zawodników z gier zespołowych. Z pewnością to nie był rok piłkarzy, całej siatkówki. Na koniec na szczęście polskie szczypiornistki dały nam chwilę radości i wlały nutkę optymizmu w moc sportów drużynowych.
W sumie teraz jak patrzę na ten obrazek i widzę kategorię: najpopularniejszy sportowiec 2013 to zastanawiam się, dlaczego umieściłem tam Piotrka Żyłę. Jednak wtedy, uzupełniając tę listę zrobiłem to właściwie bezwarunkowo, nie zastanawiając się ani chwili. Tym samym, myślę, że to dobry wybór, nie wiesz po, co i dlaczego, ale tak się dzieje. Z pewnością Żyła zyskał popularność i powinien dzierżyć ten tytuł, który przyznany zostanie po raz pierwszy.

I na koniec w gwoli formalności. Ci, którzy jeszcze nie zagłosowali mają na to jeszcze 8 dni, a głosować można tutaj. 
I już zupełnie, zupełnie na koniec :)

Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Nowego Roku skorzystam z okazji i chciałbym życzyć wszystkim czytelnikom przede wszystkim szczęścia, szczęścia przejawiającego się szerokim hollywoodzkim uśmiechem. Zarówno w życiu prywatnym, zawodowym, ale także tym związanym z przeżywaniem sportowych emocji. Ponieważ nasze szczęście, nasze zadowolenie będzie oznaczało, że nasi sportowcy zdobywają najwyższe laury i sprawiają nam olbrzymią radość! Wszystkiego dobrego w 2014 roku :)

2 komentarze:

  1. Moja 10 najlepszych jest nieco inna - ale połowa zawodników i zawodniczek jest taka sama ;)
    A Piotrek Żyła bez wątpienia zasługuje na tytuł najpopularniejszego!
    Dzięki za życzenia! Ja również życzę udanego 2014! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję i nawzajem. Szczęśliwego 2014 roku!

    OdpowiedzUsuń