sobota, 9 lutego 2013

Wreszcie wolne!

Ufff! Uporałem się z ostatnim egzaminem i od wczoraj mam tydzień wolnego. Przyda się tydzień na zregenerowanie sił i przygotowanie się do nowych wyzwań tych osobistych i tych w świecie blogowych, bowiem w wolnej chwili będzie trzeba parę rzeczy zmienić i stworzyć pewne nowe ciekawe teksty, na które nie starczyło czasu w ostatnim czasie.

Swoją drogą w sporcie nie dzieje się nic takiego, co wymagałoby by mojego komentarza. Siatkarskie rozgrywki ligowe fazy zasadniczej mają się ku końcowi. Nie będę wspominał tu o rozgrywaniu spotkań w tym samym momencie, bo jak wiemy tak się nie stało i można się zastanawiać i domniemywać czy drużyny kalkulują czy też nie. Mam tu na myśli, wczorajsze spotkanie ZAKSY z Effectorem, które wygrali przyjezdni 3:2. Czy ZAKSA specjalnie przegrała? Nie wydaje mi się, zważywszy na fakt, że grają w przyszłym tygodniu bardzo ważny mecz z Arkasem, więc cała kumulacja energii skoncentrowana jest na potyczce w Izmirze. Oby się udało.

Osobiście cieszę się z tego wyniku. Bo Delecta bez spiny może podejść do starcia z Indykpolem, bo nadal będzie liderem. A AZS z Olsztyna może pokuszą się o 3 punkty i zagrają w play-offach. Byłoby pięknie. Choć na razie się na to nie zapowiada... Ale ciągle wierzę!

Wiara nie pomogła. Akademicy z Warmii i Mazur przegrali 0:3. Wielka szkoda. Delecta pokazała jednak klasę nie oglądając się na innych, to się chwali. 

Myślę, że mi wybaczycie jak przez jakiś czas, nie będzie tu się nic pojawiało. Muszę odpocząć i powrócić do normalności :)

Pozdrawiam!

Fot. memy.pl

2 komentarze:

  1. Mnie się wydaje że Zaksa jednak sama "wyprodukowała" taki wynik z Effectorem. Ostatnia kolejka Plus Ligi w rundzie zasadniczej jest niewątpliwie lekcją do odrobienia dla układających grafik w ekstraklasie. Czy nie można było przewidzieć że w tabeli duży ścisk będzie zalążkiem do nieczystych zagrań i oddawania meczów? Wystarczyło ustawić wszystkie spotkania tego samego dnia i o tej samej godzinie. Przede wszystkim jednak przewidzieć taką ewentualność odpowiednio wcześniej. Wiem że to organizacja trudna do wykonania ale tylko w ten sposób wykluczylibyśmy nie sportowe podejścia co niektórych drużyn. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Także uważam, że Zaksa specjalnie odpuściła ten mecz. Podpisuję się pod tym, co napisał kolega wyżej.
    Natomiast bardzo się cieszę, że Delecta dziś wygrała, bo dzięki temu Lotos już nie musi się martwić o awans do fazy play off :)
    Miłego odpoczynku :)

    OdpowiedzUsuń