poniedziałek, 31 grudnia 2012

Szczęśliwego Nowego Roku 2013!

Witajcie w ostatnim dniu 2012 roku! Postanowiłem w tym roku, wycofać się z podsumowań, bowiem moje koleżanki - blogerki wykonały świetną robotę, więc nie będę dokładał swoich. Odsyłam do listy blogów po prawej stronie.

Całkowicie jednak nie odejdę od tradycji, w głównej mierze dlatego, że jestem człowiekiem kulturalnym, więc wypada złożyć noworoczne życzenia.

31 grudnia, w dniu Sylwestra życzę wszystkim szampańskiej, acz rozważnej zabawy w miłym towarzystwie. W Nowym Roku  życzę wytrwałości w dążeniu do osiągania swoich celów (ta zawsze się przydaje), ponadto szczęścia, które także jest potrzebne w życiu, zdrowia, bo bez tego nic nie można było wykonać, spełnienia marzeń, bo wtedy trzeba szukać kolejnych marzeń, bo człowiek musi mieć marzenia. W 2013 roku kibicom pozostaje życzyć wielu, niezapomnianych, radosnych chwil przeżywanych za sprawą sukcesów polskich sportowców (tym samym, sportowcom życzę sukcesów sportowych!), abyśmy wierzyli, kibicowali i trwali przy nich w dobrych i jeszcze lepszych chwilach.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Fot. dobrezyczenia.com

5 komentarzy:

 1. Tobie również życzę udanego 2013 roku, bez zmartwień i trosk, za to pełno sportowych emocji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Także życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku. Dużo emocji i szczęśliwych chwil związanych z naszym polskim sportem i oby przyszły rok był lepszy od tego, który właśnie mija :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczęśliwego Nowego Roku! :)
  Sportowo i osobiście :D

  OdpowiedzUsuń
 4. To ja podziękuję za życzenia, pożyczę nawzajem i jeszcze się dołączę do życzeń dla naszych sportowców - w 2013 czeka nas nieco wydarzeń sportowych, więc to życzenia, miejmy nadzieję, nie pobożne, a jak najbardziej do spełnienia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za życzenia. I Tobie również wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Samych radości, jak najmniej smutków ;P

  OdpowiedzUsuń